Brambory

Podívejte se na nabídku našich nejlepších vraňanských brambor.

Pěstujeme pro vás jen ty nejchutnější odrůdy vraňanských brambor. Přijeďte k nám a vyberte si až z 10 druhů brambor k přímé konzumaci nebo uskladnění. Každá odrůda má své specifické vlastnosti. Některé se hodí na vaření zatímco jiné jsou zas vhodnější do trouby na hranolky. K usklanění nabízíme následující odrůdy: Adéla, Belana, Dala, Mariska, Marabel, Agrie a červené Fabiola a Red Anna.

Prodej na naší farmě:

Zahájen prodej brambor vhodných k uskladnění. Denně čerstvě vybírané. Cenabrambor : 16,90/kg

Cena brambor volně: 16,90 Kč/kg

Cena 5kg balení: 14 Kč/kg Cena balení 25kg : 12,-Kč/kg Při odběru nad 100kg : 8,-Kč/kg Brambory lahůdkové do trouby : 7,90Kč/kg

V letošním roce Vám přinášíme novinku : SAMOSBĚR VRAŇANSKÝCH BRAMBOR cena 5,-Kč/kg čtvrtek 7.10 od 16-18 hodin

neděle 10.10. 9-12 HODIN

Místo konání : sousední obec Mlčechvosty – označení samosběru Vás zavede přímo k poli, parkování na poli Nezapomeňte doma kýblíky na sběr, pytle je možné zakoupit přímo na poli. Kolik potřebujete,tolik si nasbíráte. Sbíráme odrůdy vhodné k uskladnění Sbíráme všechny brambory mimo špatných a nařízlých. Těšíme se na Vás.

Novinky z farmy e-mailem

Chcete mít dokonalý přehled o termínech samosběrů v roce 2021, aktuální sklizni, výhodných nabídkách na prodejně či e-shopu a zábavných akcích na naší farmě ve Vraňanech? Dáme vám vždy včas vědět!

Vaše e-mailová adresa

Proč právě k nám?

Jsme tu pro vás již od roku 1998 a každý rok stále dokážeme něčím překvapit.

Jsme největší producenti sazenic jahod v ČR s až 35 odrůdami.

Moderní farmářská prodejna s fascinující atmosférou přímo ve Vraňanech.

Nabízíme kompletní paletu ovoce i zeleniny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace