Vánoční nabídka

Věděli jste, že u nás zakoupíte i kvalitní vánoční stromeček? Či další vánoční dekorace a také spoustu tipů na dárky.

Vytvořte si doma útulnou atmosférou a vyberte si u nás ze sezonních dekorací či dárkových balení oblíbených produktů od medů, po výběrová vína. Máme také hezkou keramiku, drobné věci ze dřeva nebo různé typy svíček, když chcete vnést do svého domova trochu světla.

V období Vánoc zažijete u nás na Farmě Vraňany krásnou sváteční atmosféru každý den. Začněte adventním věncem vyráběným přímo od Dáši Hančové a stromečkem z našeho zahradnictví. Stromeček si u nás můžete vybrat už od první adcventní neděle, my vám ho uskladníme a vy si jej vyzvednete pár dní před Ježíškem. V naší prodejně najdete vše na váš sváteční stůl či různé druhy svíček, to abyste doma měli vždy útulné světlo z plápolajícího plamínku. Zároveň u nás pořídíte dárky pro své nejbližší, jako je krásná keramika nebo drobné předměty ze dřeva. A pokud nevíte, co dát svým blízkým, nic nezkazíte farmářskými potravinami od medu až po víno.

Vánoce s Farmou Vraňany zkrátka budou plné radosti, dobré nálady a kvalitních výrobků a domov budete mít hned plný Vánoc

Novinky z farmy e-mailem

Chcete mít dokonalý přehled o termínech samosběrů v roce 2021, aktuální sklizni, výhodných nabídkách na prodejně či e-shopu a zábavných akcích na naší farmě ve Vraňanech? Dáme vám vždy včas vědět!

Vaše e-mailová adresa

Proč právě k nám?

Jsme tu pro vás již od roku 1998 a každý rok stále dokážeme něčím překvapit.

Jsme největší producenti sazenic jahod v ČR s až 35 odrůdami.

Moderní farmářská prodejna s fascinující atmosférou přímo ve Vraňanech.

Nabízíme kompletní paletu ovoce i zeleniny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace