Prodejna

Udělejte si hezký den ve Vraňanech

Jsme rodinné hospodářství s největší farmářskou prodejnou v ČR a jahodami všude, kam se podíváte. Pěstujeme vlastní ovoce, zeleninu, vaříme marmelády, lisujeme mošty, stáčíme med a líbit se vám bude i v našem zahradnictví. Najdete u nás moře sezónních a lokálních potravin, které jinde nekoupíte. Otevřeno máme po celý rok.

Celoročně otevřeno
8 - 18 h
Červen - Červenec (v období sklizně jahod)
7 - 20 h

Spousta lidí tvrdí, že dokud neochutnáte naše Vraňanské jahody, je to jako byste jahody nikdy neměli.
Jsou plné a šťavnaté, jako ze zahrádky.

V těchto dnech s velkou radostí dokončujeme novou, krásně prosklenou dřevostavbu s velkou prodejnou a vlastní kavárnou. Nakoupíte tam vše, na co si vzpomenete, a ještě v příjemnějším prostředí než doposud. Většina sortimentu samozřejmě zůstává kvalitní a od českých zemědělců.

Pokud máte jako my rádi šťavnaté zelí – ať už bílé nebo červené – rádi vám ho nakrouháme s sebou domů. Vyzkoušejte také naše hotové kysané zelí nebo zelnou šťávu, po které se vždycky slehne zem.

Vraňany jsou malou vesnicí se zajímavou historií. Nachází se na levém břehu řeky Vltavy, asi 9 kilometrů od Mělníka. Věříme, že tu najdete všechno, co k životu potřebujete. Tak jako jsme to tu našli my.

Udělejte si hezký den ve Vraňanech a okolí a nakupte si na celý týden. Těšíme se na vás!

Z Prahy jste u nás
za 30 minut

Jsme jen kousek za Prahou. Autem jste u nás za 30 minut. Sjedete z dálnice D8 na Mělník na exitu 18 Nová Ves dále po silnici 16 až do Vraňan. Najednou tu v klidu zaparkuje až 200 aut. Pokud jedete vlakem, vystupte ve stanici Mlčechvosty.

Otevírací doba:

Celoročně otevřeno
8 - 18 h
Červen - Červenec
(v období sklizně jahod)
7 - 20 h

Nakupte na naší prodejně

Přijeďte se podívat do největšího farmářského obchodu v ČR a nakupte si na celý týden. Pěstujeme vlastní ovoce, zeleninu, vaříme marmelády, lisujeme mošty, stáčíme med a líbit se vám bude i v našem zahradnictví. Otevřeno máme po celý rok.

Novinky z farmy e-mailem

Chcete mít dokonalý přehled o termínech samosběrů v roce 2022, aktuální sklizni, výhodných nabídkách na prodejně či e-shopu a zábavných akcích na naší farmě ve Vraňanech? Dáme vám vždy včas vědět!

Vaše e-mailová adresa

Proč právě k nám?

Jsme tu pro vás již od roku 1998 a každý rok stále dokážeme něčím překvapit.

Jsme největší producenti sazenic jahod v ČR s až 40 odrůdami.

Moderní farmářská prodejna s fascinující atmosférou přímo ve Vraňanech.

Nabízíme kompletní paletu ovoce i zeleniny